Szkolenie z Inspektorami UDT i PIP

W dniu 01.07.2022r. członkowie OSPS BHP uczestniczyli w szkoleniach dotyczącym nomy ISO 45001 oraz urządzeń ciśnieniowych.

W dniu 01.07.2022r. odbyło się zebranie ogólne członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oddział w Tarnobrzegu oraz zaprzyjaźnionych oddziałów połączone ze szkoleniem w tematach:

• Analiza nowego Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 17 grudnia 2021 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego dla niektórych urządzeń ciśnieniowych podlegających dozorowi technicznemu - dyrektywa ciśnieniowa, normy zharmonizowane, montaż instalacji ciśnieniowych na odpowiedzialność użytkownika, kontrole urządzeń, wytyczne UDT i analiza wątpliwości interpretacyjnych. Szkolenie poprowadził Inspektor UDT z Rzeszowa Pan Maciej Miechoński.
  • Systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy na podstawie zmian normy PN-N 18001 na obowiązująca normę ISO 45001. Szkolenie poprowadził Inspektor Pracy Pan Zdzisław Zemła.

Po zakończonym wystąpieniu naszych prelegentów Inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego oraz Państwowej Inspekcji Pracy, uczestnicy szkolenia wzięli udział w rejsie żaglówką po Jeziorze Tarnobrzeskim. A szkolenie i spotkanie nasze zakończyliśmy uroczystą kolacją  i  zabawą taneczną do białego rana :).