Szkolenie " Bezpieczeństwo Pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe"

Szkolenie z PIP Oddział w Tarnobrzegu

W dniu 22.03.2024r. członkowie oddziału OSPS BHP w Tarnobrzegu oraz zainteresowane osoby wzięły udział w szkoleniu zorganizowanym we współpracy z  Państwową Inspekcją Pracy Oddział w Tarnobrzegu w temacie „Bezpieczeństwo i higiena pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe”. Szkolenie prowadziła Starszy Inspektor Pracy Anna Jawor. Pani Inspektor podzieliła się z Nami cennymi uwagami i informacjami wynikającymi z wejścia w życie nowelizacji przepisów rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe.

Spotkanie było równiez okazją do oficjalnego przywitania nowym członków w oddziale, którzy złożyli deklaracje pod koniec 2023roku. W szkoleniu udział wzięło 25 osób.