Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

24 lutego 2023 roku odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

W Sali konferencyjnej Kopalni Siarki Machów S.A  dnia 24 lutego 2023 roku odbyło się Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze, podczas którego wybrano nowy Zarząd Oddziału oraz nowego Prezesa naszego Oddziału.
Nowym Prezesem została Pani Anna Bęben, Wiceprezes - Edward Bernaszewski, Sekretarz - Adam Piórkowski, Skarbnik - Paweł Rączka, natomiast Członkami Zarządu zostali Grzegorz Skowron, Dariusz Pasławski oraz Józef Walczyk.

Członkowie Oddziału serdecznie podziękowali ustępującemu Prezesowi Edwardowi Bernaszewskiemu za wieloletnią pracę i zaangażowanie w rozwój OSPS BHP Oddział w Tarnobrzegu. Edziu, dziękujemy Ci, że przez te wszystkie lata wkładałeś swoje serce w rozwój naszego Oddziału. Dziękujemy Ci za poświęcony czas i wparcie. Mamy ogromną nadzieję ,że nadal będziesz się angażował z rozwój Oddziału OSPS BHP w Tarnobrzegu.