Narzędzie w rękach Behapowca

Szkolenie z Filter Service i BHP2.0

W dniu 22.02.2024r. członkowie oddziału OSPS BHP w Tarnobrzegu wzięli udział w zebraniu informacyjno - sprawozdawczym, zorganizowanym w Sali MZK w Stalowej Woli. Spotkanie połączone zostało ze szkoleniami w temacie:

1. Dobór środków ochrony indywidualnej układu oddechowego,  prezentacja firmy Filter Service
  2. Narzędzie w rękach Behapowca - Innowacyjne oprogramowanie dedykowane do zintegrowanego systemu w zakresie BHP – BHP2.0

Spotkanie rozpoczęli Adam Jabłoński i Marcin Piestrzyniewicz z firmy Filter Service zaprezentowali nowe produkty w kategorii ochrony dróg oddechowych oraz przeprowadzili warsztaty prawidłowego doboru, dopasowania i zakładania ochron. Tuż po warsztatach przedstawiciel  KSW Patryk Glomb zaprezentował inteligentne oprogramowanie internetowe BHP2.0 dające możliwość dedykowanego dostępu poprzez przeglądarkę internetową wspomagające decyzje BHP.  W szkoleniu wzięło udział 17 osób.

Po zakończonej prezentacji członkom oddziału przedstawiono sprawozdanie z działalności oddziału za rok 2023 oraz plany pracy na rok 2024. Prezes oddziału Anna Bęben przedstawiła propozycje szkoleń w roku 2024.