Dołącz do nas

Wstępując do nas zwiększasz szansę rozwoju własnego warsztatu pracy. Działamy na terenie całego kraju, dokształcamy, doradzamy, rozwijamy!

Aby zostać członkiem  OSPS BHP wystarczy:

JAK I GDZIE SIĘ ZAPISAĆ?

Zarejestruj się w strefie członkowskiej, w tym celu wybierz opcję  „Rejestracja - dla nowych Członków OSPS BHP".

Link do strefy członkowskiej

Pamiętaj o wyborze Oddziału, do którego chcesz przynależeć — to WAŻNE.

Tu znajdziesz Swój Oddział

Aby zostać członkiem  Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP wystarczy:

• posiadać obywatelstwo polskie,
  • spełniać obowiązujące wymagania kwalifikacyjne dla pracowników służby BHP -  Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Znajdź najbliższy oddział w swoim regionie, zaloguj się do strefy członkowskiej i złóż deklarację członkowską. Wykaz oddziałów znajdziesz na stronie www.ospsbhp.pl

Link do strefy członkowskiej

1. Wybierz opcję "Rejestracja - dla nowych Członków OSPS BHP".

2. Kliknij pole "Członkowie" - zostaniesz przekierowany do formularza zgłoszeniowego.

3. Wypełnij formularz oraz zaznacz interesujące Cię zgody i oświadczenia.

4. Zatwierdź swój formularz przyciskiem "Zapisz".

5. W celu potwierdzenia członkostwa skontaktujemy się z Tobą .

Składka członkowska wynosi 15 zł miesięcznie co daje składkę roczną w wysokości 180 zł. Dodatkowo przy zapisie należy uiścić opłatę wpisową w wysokości 25 zł.